آموزش میکاپ عروس به صورت اصولی و از صفر تا صد توسط ما در مرکز عروس ساچلی توسط سرکار خانم آزاده بدخشان مدرس بین‌امللی میکاپ و آرایش عروس در زاهدان انجام می‌شود. سعی کردیم تا بهترین و کاربردی‌ترین دوره‌های آموزشی را برگزار کنیم و همین موضوع کمک نموده است تا رضایت کارآموزان خود را به دست آوریم. این عزیزان بعد از شرکت در دوره‌ آموزش میکاپ عروس خانم آزاده بدخشان همگی قادر به راه‌اندازی کسب و کار خود می‌باشند.

 

بهترین سرفصل‌های آموزشی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم

سرفصل‌های آموزش میکاپ و آرایش عروس

با شرکت در دوره‌های آموزش آرایش عروس آزاده بدخشان بهترین میکاپ آرتیست زاهدان کلیه سرفصل‌های آموزشی زیر به‌طور دقیق و کامل به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد.

آموزش گریم صورت

آموزش انواع گریم

در دوره آموزش میکاپ عروس آزاده بدخشان از صفر تا صد انواع گریم برای انواع فرم صورت را به شما عزیزان آموزش می‌دهیم.

آموزش انواع سایه چشم

آموزش انواع سایه چشم​

آموزش سایه‌های کات کریس برزیلی، خطی، لایت اروپایی، اسموکی، عروسکی باربی و غیره به صورت اصولی و حرفه‌ای به شما عزیزان آموزش داده خواهد شد.

آموزش پوست استخری و گلوسی​

آموزش پوست استخری و گلوسی

آموزش پوست استخری و گلوسی یکی از بروزترین تکنیک‌های زیرسازی میکاپ است که به شما عزیزان به‌طور دقیق و کامل آموزش خواهیم داد.

آموزش هاشور ابرو

آموزش هاشور ابرو

در دوره آموزش میکاپ عروس به شما عزیزان دو مدل هاشور ابرو که بسیار کاربردی می‌باشند را آموزش می‌دهیم. تا بتوانید به درستی ابروهای عروس را هاشور زنید.

آموزش مژه گذاری

آموزش مژه گذاری

گذاشتن مژه برای چشمان عروس و در میکاپ یکی از مهم‌ترین موارد است که باید به درستی انجام شود. در این دوره آموزشی شما با دو مدل هاشور گذارس آشنا خواهید شد.

آموزش لیفت صورت

آموزش لیفت صورت

برای داشتن میکاپی بی نقص و ایده‌آل لازم است تا اول پوستی عالی برای مشتری خود بسازید. لیفت پوست عروس از دیگر تکنیک‌هایی که آموزش خواهید دید.