آرایش عروس عربی حرفه‌‌ای

میکاپ عروس عربی در زاهدان از نمونه سبک‌های آرایش عروس در مرکز عروس آزاده بدخشان است. مدل آرایش عروس عربی حرفه‌ای باعث می‌شود تا تغییر بسیار زیادی در چهره ایجاد شود. در نتیجه اگر می‌خواهید در روز عروسی‌تان بدرخشید و حسابی تغییر کنید بهترین انتخاب همین آرایش خلیجی برای شما خواهد بود. در میکاپ عربی عروس تاکید بر روی لب و چشم‌ها است، به همین دلیل است که بسیار جذاب می‌باشد. در مرکز عروس آزاده بدخشان سبک میکاپ عروس تلفیقی عربی و لایت را برای شما عزیزان انجام می‌دهیم تا بتوانید چهره‌ای جذاب و بروز داشته باشید.

آرایش عربی چشم

آرایش چشم عربی یکی از اصول مهم در سبک میکاپ خلیجی و عربی است. رنگ‌های مشکی، خاکستری و سبز کاربردی‌ترین رنگ‌ها برای آرایش چشم عربی هستند. آرایش چشم خاکستری برای چشم‌های فندقی رنگ و آرایش سبز برای چشمان تیر‌ه انتخابی ایده‌آل هستند. خط چشم نیز باید متناسب با فرم چشم‌های شما انتخاب شود. بهترین نمونه خط چشم در این سبک را می‌توان خط چشم گربه‌ای دانست. این مدل خط چشم می‌تواند چشمان را درشت‌تر نشان دهد. در میکاپ خلیجی عروس از ریمل و مژه‌های مصنوعی استفاده می‌شود. تا چشم‌ها گیراتر شوند. استفاده از سرمه، ریمل و خط چشم سیاه از اصول مهم و پایه این آرایش است. اما قطعا باید به‌صورت حرفه‌ای از آنها استفاده نمود.

سایه‌ چشم پر رنگ به صورت لایه لایه از دیگر نکات مهم در میکاپ عربی عروس است. حتی بسته به سلیقه عروس خانم می‌توان بر روی آن از اکلیل و براق کننده‌ها نیز استفاده کرد. خانم آزاده بدخشان با تجربه و تخصص خود و اطلاع از اصول زیبایی شناسی بهترین انتخاب‌ها را برای شما انجام می‌دهند.

بهترین رژ لب در میکاپ خلیجی عروس

حتما باید در میکاپ عروس عربی به رنگ رژ لب نیز توجه بسیار ویژه‌ای نمود. رژ لب غلیظ برای این سبک میکاپ صورت بسیار مناسب است. با انتخاب یک رژ لب غلیظ و برق لب زدن روی آن می‌توان زیبایی این آرایش را چندین برابر کرد.

میکاپ عروس عربی

تفاوت میکاپ عروس عربی و خلیجی

میکاپ عروس عربی و خلیجی بسیار مشابه هم هستند. تن رنگی پوست و آرایش لب در هر دو میکاپ مشابه هم هستند.  برای آرایش عربی چشم از سایه‌هایی با رنگ تیره و مات مانند؛ خاکستری، قهره‌ای، سبز و مشکی استفاده می‌شود. در میکاپ صورت خلیجی سایه‌های رنگ روشن و براق مانند طلایی، سبز، آبی و .. مورد کاربرد هستند.

میکاپ عروس عربی در زاهدان

در اولین مرکز تخصصی عروس شرق کشور، ساچلی به مدیریت سرکار خانم آزاده بدخشان به شما عزیزان کلیه خدمات آرایش عروس با سبک‌های مختلف را ارائه می‌نماییم. میکاپ عربی نیاز به تخصص بسیار زیادی دارد و باید بسته به چهره عروس خانم‌ها انتخاب شود. ما به شما در این انتخاب کمک می‌کنیم. میکاپ متناسب با چهره‌تان برای هرچه زیباتر شدن‌تان را با ما در بزرگترین مرکز تخصصی میکاپ عروس زاهدان تجربه کنید.

نمونه تصاویر میکاپ عربی عروس توسط آزاده بدخشان