مقالات

هاشور ابرو با مداد و آموزش ویدئویی آن

هاشور ابرو با مداد

هاشور ابرو در میکاپ عروس اهمیت زیادی دارد. به طور کلی آرایش ابرو با مداد روشی بسیار ساده است که نیاز به مهارت و آموزش دارد. ابروها تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند. خانم‌های زیادی هستند که دوست دارند با مداد یا سایه ابرو و… ابروهای خود را زیباتر کنند. بسیاری از افراد هستند که از انجام میکروبلیدینگ و یا هاشور ابرو هراس دارند و از سوزن آن می‌ترسند. به همین دلیل طراحی موقت ابرو یک روش بسیار عالی برای این افراد است. چراکه با آرایش ابرو به طور موقت هیچگونه درد و خونریزی را احساس نخواهید کرد. بلکه به راحتی با آب شستشو می‌شود و می‌توانید در صورتی که مدل آن را دوست ندارید تغییر دهید. آرایش ابرو با لوازم آرایشی‌های زیادی انجام می‌شود. برخی از لوازم آرایشی‌های ابرو عبارتند از:

ماژیک هاشور ابرو سه بعدی

مداد هاشور ابرو سه خط

هاشور زدن ابرو با مداد

هاشور زدن ابرو با آکوا

چنانچه می‌خواهید آموزش هاشور ابرو در خانه را یاد بگیریددر ادامه این مطلب از بهترین میکاپ آرتیست زاهدان سایت آزاده بدخشان با ما همراه باشید.

مداد هاشور ابرو چیست؟

در قدیم مداد ابرو همانند سایر مدادهای آرایشی بود. اما امروزه مداد ابرو مخصوص  طراحی ابرو می‌باشد. چنانچه می‌خواهید هاشور ابرو با مداد داشته باشید باید مداد ابرو با این مشخصات خریداری کنید:

مداد ابرو باید دارای سر اوریب شکل باشد تا تار مو ابرو به راحتی کشیده شود.

چطوری ابروهای طبیعی بکشیم؟

اگر از حالت غیر طبیعی ابروهای خود خسته شده‌اید و نمی‌خواهید که قابی در اطراف ابروها بکشید، خطوط را لا به لای ابروها و جاهای خالی ابرو بکشید. بدین صورت است که ابروهایی با ظاهر طبیعی‌تری دارید و هاشور ابرو با مداد را بی نقص انجام خواهید داد.

انواع روش‌های آموزش طراحی ابرو

روش‌های زیادی برای طراحی ابرو وجود دارد. هاشور ابرو با مداد یکی از روش‌های آرایش ابرو است. در ادامه به انواع روش‌ها به طور کامل پرداخته‌ایم:

ماژیک هاشور ابرو

ماژیک هاشور ابرو نوکی ظریف دارد و کار کردن با آن بسیار راحت است. با استفاده از این محصول می‌توانید نواحی خالی ابرو را پر کنید و آنها قرینه کنید. در این صورت آرایش چشم مجلسی زیباتری خواهید داشت. چراکه زیبایی ابروها تاثیر زیادی در آرایش چشم و زیباتر شدن آن دارد. ماژیک ابرو همان کار مداد ابرو را انجام می‌دهد. اما کار کردن با آن بسیار راحت‌تر است و ماندگاری بیشتری دارد. همچنین چسبندگی و خشکی بیش از اندازه به وجود نمی‌آورد. ماژیک ابرو برای افرادی که ابروهای کم پشت یا خیلی روشن دارند بسیار مناسب است. همچنین برای افرادی که پوست و چشمان حساس دارند بسیار مناسب استو ماژیک ابرو دارای مزایای زیر است:

رنگ پایدار و ماندگاری بالای آن

نوک نمدی و انعطاف پذیر

عدم ایجاد سایه و لک در ابروها

پوشش دهی یکسان

عدم چسبندگی یا خشکی در ابروها

آرایش ابرو با مداد

مداد ابرو وسیله‌ای بسیار پر کاربرد در هاشور ابرو می‌باشد. برای استفاده از این محصول لازم است تا نکاتی را بدانید. افرادی که ابروهای روشنی دارند با مداد می‌توانند ابروهای خود را تیره کنند. البته توجه کنید حتما رنگی را خریداری کنید تا مناسب پوست و چهره شما باشد . برای مثال رنگ خیلی تیره باعث می‌شود تا ابروهایی غیر طبیعی داشته باشید. همچنین رنگ خیلی روشن به زیبایی ابروها کمک نمی‌کند و چهره را بی‌حال‌تر نشان می‌دهد. بهترین رنگ مداد ابرو رنگی است که دو درجه روشن‌تر از رنگ مو باشد. خارج از خطوط مو ابرو را رنگ نکنید. حتما خطوط اصلی ابرو را مداد ابرو بکشید.  با ضربه‌ها ملایم شروع کنید. چراکه ضربه‌های سفت و محکم باعث می‌شود تا رنگ ابروها تیره‌تر شود. بنابراین هیچگاه نوک مداد را زیاد فشار ندهید. بهتر است با دست شل اما کنترل شده مداد را حرکت دهید. مداد را رو به پایین بگیرید و از آن در گوشه بالایی و انتهای ابرو استفاده کنید.

آموزش چند روش برای سایه و هاشور زدن ابرو

سایه ابرو برای ابروهای کم پشت بسیار عالی است. برای برجسته کردن ابروهای خود از مدل‌های متنوع سایه ابرو استفاده کنید.  مدل سایه ابرو یک تکنیک جدید برای فرم دادن به ابروها است. برای این تکنیک ابتدا ابروها را شانه کنید. سپس خط ابرو و نواحی کم پشت ابرو را با سایه پر کنید. آرایش ابرو باعث می‌شود تا چهره زیباتر باشد.

آموزش هاشور زدن ابرو با مداد

یکی از روش‌های بسیار رایج بریا طراحی ابرو هاشور ابرو با مداد است. ابتدا باید صورت خود را بشویید تا از هر گونه چربی و آلودگی پاک شود. یا اینکه با دستمال مرطوب به خوبی ابرووها را پاک کنید. این کار باعث می‌شود تا مداد به راحتی بر روی پوست حرکت کند. همچنین ماندگاری بیشتری خواهد داشت. در مرحله بعد از شستشوی صورت، باید ابروها را با پودر شفاف محو کنید. سپس با استفاده از براش آرایشی یا مداد ابرو طراحی ابرو را شروع کنید. بریا نواحی که دارای قوس و کمان ابرو است مداد ابرو را کمرنگ بکشید. چراکه اگر اشتباهی کردید بتوانید به راحتی آن را پاک کنید. هیچ زمان سعی نکنید تا ابروها را به طور کامل پر کنید. چراکه فرم ابروها کاملا غیر طبیعی می‌شود. برای نواحی نازک ابرو تارهای نازک شبیه به تار مو بکشید. با این کار فرم ابرو طبیعی می‌شود. از مداد چشم یا مداد غیر ابرو برای طراحی ابرو استفاده نکنید. چراکه مداد چشم چربی زیادی دارد و حالت بدی را برای ابروها ایجاد می‌کند. در آخرین مرحله که طراحی ابرو تمام شد حتما با بیوتی بلندر یا براش آغشته به کرم پودر خطوط ابرو را محو کنید.

مزایای هاشور ابرو موقت

این روش آرایش ابرو دارای مزایای زیر است:

رفع عیوب ابرو

پر کردن نواحی خالی ابرو

مناسب برای افراد دارای ابروهای کم پشت

برای افرادی که نمی‌خواهند روش‌های گوناگون مانند میکروپیگمنتیشن ابرو، فیبروز ابرو و…  را انجام دهند بسیار مناسب است.

آموزش ویدئویی هاشور ابرو با مداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *