مقالات

گریم بینی و آموزش قلمی کردن آن

گریم بینی و آموزش قلمی کردن آن

گریم بینی و نحوه کانتور بینی گوشتی یکی از دغدغه‌های افرادی است که بینی‌های عقابی، نوک افتاده، گوشتی و … دارند. امروزه با کانتور صورت و بینی و آموزش کامل گریم بینی و قلمی کردن آن معضل بزرگ خانم‌ها برطرف شده است. اگر شما بینی بزرگی دارید می‌توانید با استفاده از وسایل لازم برای گریم بینی و کانتور بینی و با آموزش کانتور بینی برای انواع بینی های پهن، گوشتی، این مشکل را برطرف کنید. در ادامه این مطلب از وب سایت آزاده بدخشان شما را با آموزش آسان کوچک کردن بینی با آرایش، گریم بینی نوک افتاده، گریم بینی گوشتی، گریم بینی دراز و … آشنا می‌کنیم.

وسایل لازم برای گریم بینی

برای آموزش کانتور بینی برای انواع بینی های پهن، گوشتی شما نیاز به تهیه وسایل لازم برای گریم بینی دارید. در ادامه به این ابزار اشاره می‌کنیم:

براش و قلم مو

برای کانتور بینی نیاز به براش ارایشی متوسط و دو براش کوچک باموهای نرم دارید. کانتور بینی با یک قلم موی زاویه دار و سفت برای کنترل بیشتر حرکت انجام می‌شود. عمل کانتورینگ با استفاده از بیوتی بلندر کوچک یا قلم موی پرپشت آسان است.

کانتور با رنگ‌های تیره و روشن

برای کانتورینگ بینی و کانتور صورت به کرم پودرهای 2 و 3، پالت با فوندیشن‌های روشن و تیره نیاز دارید. انتخاب کرم پودر برای افراد تازه کار گزینه مناسب‌تری خواهد بود. با فوندیشن تیره قسمت‌های پهن بینی را کوچک و با رنگ روشن قسمت‌های مدنظرتان را نمایان‌تر کنید.

پرایمر برای میکاپ بینی

قبل از هرگونه اجرای آرایش محو و … باید با پرایمر پوستتان را آماده کنید. پرایمر را به کل صورت، پشت پلک، زیر ابروها و … بزنید. روی بینی را نیز یک لایه نازک پرایمر بزنید. پرایمر یکی از ترفندهای دوام کانسیلر و میکاپ روی پوست به شمار می‌رود که ایرادهای پوست را نیز می‌پوشاند.

آموزش کامل گریم بینی و قلمی کردن آن

هر بینی فرم مخصوص به خود را دارد و همه افراد بینی‌های خوش فرم و کوچکی ندارند. اما می‌توان همانند زاویه سازی فک با میکاپ با روش کانتور  بینی، بدون هزینه‌های بالا و ریسک عمل جراحی بینی خوش فرم و کوچک داشت. افراد با بینی‌ای گوشتی می‌توانند با آموزش گام به گام گریم بینی گوشتی و پهن، فرم بینی خود را کوچکتر و خوش فرم‌تر نشان دهند. همچنین روش‌هایی برای رفع ایرادات بینی نوک عقابی، دراز و … نیز هست که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

نحوه کانتور بینی گوشتی

گریم بینی گوشتی و پهن با استفاده از یک فوندیشن دو سه درجه تیره تر از پوستتان و قلم موی کوچک، خط باریکی در دو طرف بینی از بالا تا نوک آن بکشید. اگر پره‌های بینی شما پهن است، این خط نازک را روی پره‌ها نیز ادامه دهید. اما برای گریم بینی نوک افتاده باید زیر بینی را با یک قلم کوچک، به شکل هفت خط تیره‌ای بکشید. در مرحله بعد برای کانتور بینی باید فاصله میان دو خط تیره را با قلم موی کوچک و فوندیشن روشن پر نمایید. درصورتی که تمایل به کشیده نشان دادن بینی خود دارید باید نوک بینی را نیز با فوندیشن روشن پر کنید. سپس با براش بزرگ، بخش‌های باقی مانده را با فوندیشن روشن پر کنید. در آخر با بیوتی بلندر تمام خطوط را فید کنید تا حالتی نچرال به خود بگیرد.

گریم بینی دراز و کشیده

برای کوتاه‌تر نشان دادن بینی دراز باید با کانتور تا زیر نوک بینی قسمتی سایه تیره ایجاد کنید. سپس از نوک بینی به سمت بالا سایه را فید کنید. در گریم بینی دراز و کشیده روی تیغه بینی رنگ روشن بزنید. همچنین می‌توانید نوک بینی را هایلایتر بزنید.

نحوه گرد کردن نوک بینی باریک

اگر نوک بینی شما باریک است بهتر است تا خطوط تیره در کانتورینگ را کمی دورتر از حد معمول بکشید. در بین دو خط با قلم موی تیره یک هلال روی نوک بینی بکشید و آن را روشن کنید. این هلال را باید به سمت پایین فید نمایید.

کانتور بینی نوک تیز:

برای گریم بینی نوک تیر و پهن نمودن آن باید نوک بینی را با سایه تیره پر کنید. سپس روی ساقه بینی را با سایه تیره محو کنید. پره‌های بینی را نیز کمی سایه بزنید و با براش نواحی تیره را محو نمایید.

گریم بینی عقابی چگونه است؟

درصوذتی که بینی عقابی و کجی دارید می‌توانید بت سایه تیره استخوان بینی را تیره و نوک بینی را روشن کنید. سپس کمی هایلایتر روی تیغه بینی بزنید.

برای تصحیح بینی کج و منحرف به یک سمت باید چه کرد؟

برای کانتور بینی کج باید بخش‌های برآمده استخوان بینی را با سایه تیره پر کرده و سپس تیغه بینی را روشن کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *