مقالات

محو ابرو در میکاپ و آموزش ویدئویی آن به صورت گام به گام

محو ابرو در میکاپ

ابروها در زیبایی چهره نقش بسزایی دارند. بنابراین اگر ابروهایی متناسب با فرم صورت خود ندارید باید محو ابرو در میکاپ را انجام دهید. هر شکلی که به ابروها دهید می‌توانید تمام احساسات درونی خود را آشکار کنید. افراد با ابروهای مختلف با توجه به فرم صورتشان زیباتر می‌شوند. برای مثال ممکن است فردی با ابروهای پهن معذب و خشن بنظر برسد و بالعکس کسی باشد که با ابروهای پهن چهره آرامی داشته باشد.اصلاح ابرو کار دشوار و زمانبری است. به همین دلیل اکثر خانم‌های امروزی به دلیل مشغله کاری که دارندنمی‌توانند برای این کار وقت زیادی را صرف کنند، بهترین گزینه برای این افراد استفاده از مداد محو کننده ابرو است.

قیمت مداد محو ابرو بسیار مناسب است و برای هر خانمی نیاز است. زمانی که ابروهای خود را با این مداد محو و کمرنگ می‌کنید، انتهای ابروها تیره‌تر می‌شود. بنابراین باید بر روی ابروهای خود با یک مداد ظریف ابروها را زیباتر کنید. برای اینکه ابروهای زیباتری داشته باشید، از ابتدا تا انتهای ابرو را یک شیب واضح ایجاد کنید. این کار قابی بسیار زیبا و چشمگیر برای ابروها و چشم‌های شما ایجاد می‌کند. به طور کلی ابرو یکی از ویژگی‌های اصلی شناسایی چهره است. برای اینکه بتوانید ابروهای خود را به زیبایی محو کنید و چهره جذاب‌تری داشته باشید با ما در ادامه این مطلب از بهترین میکاپ آرتیست زاهدان سایت آزاده بدخشان همراه باشید.

اهمیت ابرو در زیبایی صورت

ابروها یکی از بهترین ویژگی‌های صورت هستند. چراکه بسته به شکلی که ابروها دارند، ویژگی‌های چهره شما تعریف می‌شود. چنانچه می‌خواهید شکل مناسبی را برای ابروهای خود پیدا کنید و محو ابرو را انجام دهید، قبل از تصمیم گیری در مورد شکل ابرو به خطوط طبیعی صورت مانند شکل چانه، پیشانی و خط فک خود نگاه کنید. هر صورتی فرمی دارد و با توجه به فرم صورت، هر ابرو با هر زاویه‌ای برای زیبایی و هماهنگی چهره مناسب است. ابروهای زیبا متناسب با فرم چهره سبب می‌شود تا میکاپ عروس عالی انجام شود و بی نقص و شیک باشد.

تمیز کردن ابرو

ابروهایی که کمرنگ هستند تنها نیاز به مرتب سازی دارند. به طور کلی نه تنها نظافت بلکه جذابیت بیشتری به صورت می‌دهد. به عنوان مثال اگر ابروی به سمت پایین و خم داشته باشید، چهره شما خسته نشان داده می‌شود. یا اینکه اگر ابروهای خود را زیاد به سمت بالا بکشید چهره جالبی نخواهید داشت. چراکه چنین چهره‌ای با ابروهایی به سمت بالا، کمی غیر طبیعی نشان داده می‌شود. در هر دوحالت تنها کوتاه کردن و مرتب کردن ابروها است که باعث زیبایی چهره می‌شود. بعد از اصلاح ابرو می‌توانید با مداد محو ابرو ابروهای خود را مخفی کنید و خودتان ابرویی زیباتر را طراحی کنید.

فرم صورت و محو ابرو و طراحی آن

فرم صورت خود را در نظر بگیرید و ابروها را با توجه به شکل چهره خود اصلاح کنید. برجستگی قوس‌های ابرو سبب می‌شود تا تعریف و طول بیشتری به صورت شما اضافه شود. این در حالی است که ابروی صاف سبب می‌شود تا صورت بلند، کوتاه نشان داده شود. بنابراین شکل دادن به ابرو کار ساده‌ای نیست و باید موارد زیادی را در نظر بگیرید تا بهترین شکل ممکن برای ابرو را داشته باشید. یکی از ابزارهای کاربردی که برای مبتدی‌ها هم مناسب است استفاده از چسب یا مداد محو کننده ابرو است.

محو ابرو و طراحی آن متناسب با فرم چهره

شکل ابرو سبب می‌شود تاچهره جذاب‌تر باشد. برای اینکه بهترین شکل ممکن ابروها را داشته باشید باید با فرم صورت خود و بهترین مدل برای فرم متناسب چهره خود را بدانید. در زیر به تمامی این موارد اشاره کرده‌ایم:

ابرو متناسب با چهره گرد

ابروهایی با قوس بلند برای این چهره بسیار مناسب هستند. زیرا سبب می‌شود تا چهره طولانی‌تر و باریک‌تر بنظر برسد. ابروهایی با قوس بالا، بیانگر تمام احساسات درون چهره است و یک نقطه عمودی ایجاد می‌کند که صورت لاغرتر نشان داده شود.هدف محو ابرو در چهره‌های گرد این است که صورت را بلند و کشیده نشان دهیم. بنابراین ابروها را با یک برش کوچک شانه بزنید. چراکه این کار کمک زیادی به بلندی چهره می‌کند.

فرم صورت بیضی و محو کننده ابرو

ابروهای زاویه‌دار نرم برای صورت بیضی بسیار عالی است. زیرا این فرم ابرو با ابروهای نرم تعریف شده و از جذابیت خاصی برخوددار است.افرادی که چهره بیضی دارند دارای این خصوصیات هستند: پیشانی پهن‌تر از چانه است و برخی افراد دارای گونه‌های برجسته هستند. برای تعادل چهره باید فرم ابرو متناسب با صورت بیضی را طراحی کنید. یک ابرو با زاویه نرم و قوس کم به طور کاملا طبیعی سبب می‌شود تا چهره‌ای زیباتر داشته باشید.

صورت قلبی و آموزش گریم محو حرفه‌ای ابرو متناسب آن

این نوع صورت شبیه به قلب است. به همین دلیل سبک ابروی خاصی دارد و با مداد محو ابرو می‌توانید به شکل دلخواه و متناسب ابرو با این چهره دست یابید. شکل ابروی گرد بهترین گزینه برای این نوع فرم صورت است. برای ابروهایی گرد ابتدا با قوس کمی شروع کنید و مطابق با عرض پیشانی و شکل چانه، طول ابرو را اضافه کنید. بهترین کار این است که از بالاترین قسمت ابرو شروع کنید و کمی شکل گرد به ابروها دهید. اما اگر صورت کوتاهی دارید شرایط فرق می‌کند.

ابرو متناسب با صورت مربعی

صورت‌های مربعی بسیار خاص هستند و طراحی ابرو در این نوع فرم صورت بسیار حساس است. سعی کنید از ابروهایی به زاویه کم را انتخاب کنید. چراکه نباید با زاویه دهی ابرو، صورت شما تغییرات زیادی کند. بنابراین صورت شما باید به صورت طبیعی‌تری باشد و محو ابرو را در این فرم صورت باید با دقت بالایی انجام دهید.

صورت‌های الماسی و محو کردن ابرو در گریم و میکاپ آن

اگر چهره‌اتی شبیه به فرم الماس دارید باید سعی کنید که صورت خود را کوتاه‌تر کنید. بهترین کار برای انجام این کار، یک ابرو خمیده است که صورت را به سمت بالا بکشد. این کار سبب می‌شود تا چهره گردتر بنظر برسد. از بلندی و طولانی شدن ابرو نترسید. زیرا به تعادل خط فک تیز در چهره‌های الماسی کمک زیادی می‌کند. ابروهایی با منحنی و قوس بالا بهترین نوع ابرو برای فرم صورت‌های الماسی است. چراکه این فرم ابرو سبب می‌شود تا صورت گردتر و لبه‌ها نرم‌تر باشد.

ابروهای متناسب با صورت بلند و کشیده

ابروهایی تخت با انتهای ضخیم سبب می‌شود تا صورت بلند، کوتاه‌تر و مصنوعی‌تر باشد. انتخاب مدل ابرو برای صورت‌های بلند بسیار آسان است. تنها کافیست صورت را به طور افقی به بیرون بکشید تا صورت متعادل‌تر شود. قانون طلایی برای ابروهایی صاف با یک منحنی به این صورت است که باید ابرو به سمت پایین، قوس کمی داده شود. با محو ابرو می‌توانید به سادگی این فرم ابرو را بریا چهره خود ایجاد کنید.

نکات مهم در زمان طراحی و محو کردن ابروها

با استفاده از مداد محو کننده ابرو و مخلوطی از کرم پایه و کرم دور چشم می‌توانید فرم ابرو را به داخواه خود در بیاورید. کافیست نکات زیر را انجام دهید:

استفاده از روشنایی برای محو ابرو

شکل دهی به ابروها تحت تاثیر فلورسانس یک فرمول خاص است. روشنایی و نور باعث می‌شود تا حتی مو زائد را هم ببینید. در غیر اینصورت این موضوع را نمی‌توانید مشاهده کنید. بنابراین با روشنایی و نور تصویر دقیقی از ابروهای خود را می‌بینید.

استفاده از آیینه‌های بزرگنمایی دوری

از آیینه‌هایی که بزرگنما است و بزرگنمایی صورت شما را بیش از حد معمول نشان می‌دهد استفاده نکنید. ممکن است با خود فکر کنید که چقدر خوب است. اما زمانی که در این آینه نگاه کنید چهره شما سه برابر حالت طبیعی نشان داده می‌شود. برای محو ابرو و طراحی آن از آینه‌های معمولی که تقریبا به اندازه صورت شماست استفاده کنید.

استفاده و راهنمایی از سایه چشم برای محو ابرو

بعد از مداد محو کننده ابرو از خط چشم سفید برای مشخص کردن خطوط ابرو استفاده کنید. می‌توانید بجای این کار از سایه چشم مرطوب و سفید استفاده نمایید.

ابزار برش نهایی برای طراحی ابرو

نگهداری مو ابرو در حالت دهی و یکنواخت کردن آن بسیار عالی است. بهترین راه برای انجام این کار استفاده از قیچی و برسی است که با اتسفاده از آنها می‌توان طراحی جدیدی بر روی مدادهای ابرو محو کننده اجرا کرد.

اهمیت مداد محو کننده ابرو در میکاپ چیست؟

انتخاب یک مداد ابرو مناسب می‌تواند در نتیجه نهایی شکل دادن به ابرو دخیل باشد. با استفاده از سایه‌ای تیره‌تر از ابرو می‌توانید همان ابروی خود را قوس دهید. سپس برای پر کردن قسمت‌های اولیه ابرو می‌توانید از سایه روشنتر استفاده کنید. با استفاده از یک مداد ابرو خوب محو کننده می‌توانید هر نوع ابرویی را بر اساس فرم صورت خود پیاده کنید.

آیا مبتدی‌ها می‌توانند از مداد محو ابرو استفاده کنند؟

شکل دادن به ابروها توسط این مداد کار آسانی است و کافیست زمانی برای تمرین آن صرف کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. با استفاده از این مداد می‌توانید چهره خود را دگرگون کنید.

اهمیت مداد محو کننده ابرو در میکاپ چیست؟

انتخاب یک مداد ابرو مناسب می‌تواند در نتیجه نهایی شکل دادن به ابرو دخیل باشد. با استفاده از سایه‌ای تیره‌تر از ابرو می‌توانید همان ابروی خود را قوس دهید. سپس برای پر کردن قسمت‌های اولیه ابرو می‌توانید از سایه روشنتر استفاده کنید. با استفاده از یک مداد ابرو خوب محو کننده می‌توانید هر نوع ابرویی را بر اساس فرم صورت خود پیاده کنید.

آیا مبتدی‌ها می‌توانند از مداد محو ابرو استفاده کنند؟

شکل دادن به ابروها توسط این مداد کار آسانی است و کافیست زمانی برای تمرین آن صرف کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. با استفاده از این مداد می‌توانید چهره خود را دگرگون کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *